
Акумулятор для FPV (ФПВ) дрону 6s4p, SHARAN-160Tg, Tenpower 40Tg, 16000mAh
3 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SHARAN-160Tg 3в
+380 (98) 130-44-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для FPV (ФПВ) дрону 6s4p, SHARAN-160Tg, Tenpower 40Tg, 16000mAh
Технічні характеристики:
- Елементи: Tenpower 40Tg
- Конфігурація: 6s4p (3 ряди вертикальні)
- Ємність: 16000mah
- Номінальний струм розряду: 140А
- Максимальний струм розряду: 180A
- Номінальна напруга: 22.2 V
- Повний заряд: 25.2 V
- Повний розряд: 15.0 V
- Розмір:18x6.5x7.4 см
- Вага: 1780г
Переваги:
- Грубий силовий дріт 10AWG
- Силіконовий балансир
- 2 Шари Термозбіжної плівки
- Швидка відправка замовлень
- Швидка відправка замовлень
- Контроль якості виробництва
- Тестуємо на електронному навантажені вибірково!
Виготовляємо 600+ збірок в день
Індивідуальне виготовлення: Збираємо АКБ будь-якої складності та конфігурації під ваші технічні завдання. Можливе складання як з наших комплектуючих, так і з елементів замовника.
Оплата:ФОП/ТОВ, Готівка, Післяплата на пошті, USDT, PayPal
Спеціальні умови та ціни для оптових покупців.
Для консультації та замовлення звертайтесь у повідомлення або за номером:
📞 0981304460
Телеграм: @sharanmanager2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TenPower |
| Країна виробник | Україна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 16 А. г |
| Напруга | 22.2 В |
| Струм заряду | 16 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Висота | 74 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вага | 1.78 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне упакування


