
Акумулятор для FPV (ФПВ) дрону 6s5p, SHARAN-210А, Molicel P42A, 21000mAh
5 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SHARAN-210А
+380 (98) 130-44-60
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для FPV (ФПВ) дрону 6s5p, SHARAN-210А, Molicel P42A, 21000mAh
Технічні характеристики:
- Елементи: Molicel P42A
- Конфігурація: 6s5p
- Ємність: 21000mah
- Номінальний струм розряду: 150А
- Максимальний струм розряду: 225A
- Номінальна напруга: 22.2 V
- Повний заряд: 25.2 V
- Повний розряд: 15.0 V
- Розмір:34x4.5x7.3 см
- Вага: 2.232г
Переваги:
- Грубий силовий дріт 10AWG
- Силіконовий балансир
- 2 Шари Термозбіжної плівки
- Швидка відправка замовлень
- Швидка відправка замовлень
- Контроль якості виробництва
- Тестуємо на електронному навантажені вибірково!
Виготовляємо 600+ збірок в день
Індивідуальне виготовлення: Збираємо АКБ будь-якої складності та конфігурації під ваші технічні завдання. Можливе складання як з наших комплектуючих, так і з елементів замовника.
Оплата:ФОП/ТОВ, Готівка, Післяплата на пошті, USDT, PayPal
Спеціальні умови та ціни для оптових покупців.
Для консультації та замовлення звертайтесь у повідомлення або за номером:
📞 0981304460
Телеграм: @sharanmanager2
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Molicel |
| Країна виробник | Україна |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 21 А. г |
| Напруга | 22 В |
| Струм заряду | 21 А |
| Колір корпусу | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Висота | 73 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Вага | 2.232 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне упакування



